TANITIM EĞİTİMİ: Katılımcılara WATCHOUT avantajları, özellikleri ve fırsatları hakknında temel bilgi vermek için tasarlanmış üç saatlik bir programdır. Bu oturum ücretsizdir, ancak kısıtlı kontenjan sebebiyle kayıt yaptırmanız gerekmektedir.


SERTİFİKALI KULLANICI EĞİTİMİ: WATCHOUT programını aşinaysanız, bilgilerinizi artırmak, becerilerinizi tazelemek ve daha maharetli bir kullanıcı olmak istiyorsanız bu kurs tam size göre. Bu WATCHOUT seminerinde programlama içeren uygulamalı örneklere odaklanılmıştır. Eğitmenlerin adım adım rehberliğinde, katılımcıların kendi dizüstü bilgisayarlarını getirip seminer boyunca aktif katılım göstermeleri beklenmektedir. Kurs sonunda katılımcılara «WATCHOUT Sertifikalı Kullanıcı» diploması verilecektir.


Katılım ve koşullar için : pikselon@pikselon.com.tr

OVERVIEW: Three-hour seminar designed to give attendees a clear understanding of WATCHOUT – its strengths, key features, applications and possibilities. This session is free, but registration is required as places are limited.


CERTIFIED USER :One-day training session for WATCHOUT users who wish to further develop their skills and maximize their WATCHOUT investment. Attendees earn the title WATCHOUT Certified User and diploma upon completion. Hands-on programming and active guidance from instructors.


For special training request in english : pikselon@pikselon.com.tr

Datapath Capture Cards